Co přináší svatba na statku

Svatební den patří ke vzpomínkám, které jsou nádherné, nezapomenutelné a pravděpodobně i zcela jedinečné. Každý z nás chce věřit, že to bude napořád a že našel tu správnou polovičku pro celý život. Takováto chvíle by měla být umocněna i mimořádným prostředím. Stále více snoubenců se uchyluje k tomu, že svou svatbu chce na statku.

Svatba na statku – proč o ní uvažovat

Proč zrovna svatba na statku? Ne každému se líbí formální prostředí úřadu, ne každý touží po romantických velkolepých kulisách zámku. Tento typ svateb se vyznačuje určitou neformálností, příjemnou atmosférou a možností nevázat sebe ani svatebčany do otěží tradic nebo extrémně přísně pojatého dress code.

Svatbu na statku umocňuje i fakt, že se může odehrávat z větší části pod širým nebem, v přírodě. A právě v Benicích na vás prakticky čeká jen působivá příroda krajiny na Benešovsku. To současně zajistí veselé svatební společnosti potřebný klid, soukromí a nemusíte se bát, že byste naopak kohokoli vy omezovali.

Proč zrovna svatba v Benicích

Svatba na statku je totiž plně profesionální službou, v níž se nezapomíná na žádný detail. Na vše dohlíží zkušená svatební koordinátorka, která citlivě vede veškeré činnosti. Jít jako po drátkách musí totiž naprosto každá maličkost – od samotného obřadu, přes svatební hostinu až po doplňkový večerní program. I malé zaškobrtnutí může výsledný dojem pokazit a je pochopitelné, že snoubencům na jejich dni mimořádně záleží, přejí si, aby vše bylo naprosto dokonalé a jsou i poněkud nervózní.

Svatba na statku s sebou proto přináší tým lidí, kteří se snaží být profesionály na svém místě, ale současně chtějí zůstat milí a lidští. A v přesně takovém duchu by se měl nést celý den. Svatba je teprve počátkem všeho, nenechte se tak rozhodit drobnými detaily, na životní cestě manželstvím vás čeká ještě řada společných výzev.

Co bude následovat poté

Někteří budoucí novomanželé řeší i otázku přítomnosti dětí a svatba na statku dokáže na podobnou situaci najít odpověď. I nejmenší hosté jsou zde vítáni. A to bez obav, že by snad mohli obřad nějakým způsobem narušovat. Do jisté míry se jim program může přizpůsobit, jak připravenou zábavou, tak i jídelníčkem. Dospělí současně vědí, že o děti je bezpečně postaráno a oni se mohou nerušeně bavit až do rána.

Svatbou na statku vše navíc nemusí ještě úplně skončit, pro všechny lze zajistit ubytování a teprve posléze se mohou hosté rozjet nazpět do svých domovů, až když si dosyta užili úžasné společnosti. Ostatně z prostředí nádherného barokního statku se chce odcházet jen málokomu. Radost vám tak zcela jistě udělají i profesionální fotografie, které vám na památku zůstanou. A možná se sem nakonec budete chtít ještě vrátit, byť při úplně jiné příležitosti.