Růženín – kámen lásky

  • od
Růženín

Základní a nejdůležitější úrovní lásky je naučit se milovat samu sebe. Člověku, který nosí šperk z růženínu , pomáhá tento kámen otevřít cestu k lásce, ale i vyléčit zraněné srdce tím, že ho naučí přijmout se takového jaký je a uvědomit si svou hodnotu. Zlepšením vztahu k sobě samým se tak začnou harmonizovat i naše vztahy s okolím, stáváme se vůči druhým laskavěji, empatičtější a tolerantnější. Růženín léčí zatrpklý způsobené citovými ranami na duši, což se projeví i jako naše ochota být v harmonii a společenství s lidmi v našem okolí. Růženín vlastně léčí problém s láskou přímo v nás, čímž si následně samy přitáhneme k sobě lidi, ať už v podobě přátel nebo partnerské lásky. Pokud dá růženín do pořádku tuto úroveň lásky, pomůže nám dostat se ik dvěma dalším, už rovnocenným úrovním.

Na druhé, milostné úrovni nás příznivě ovlivňuje několik druhů kamenů. Šperky z granátu a rubínu, například, pozitivně ovlivňují fyzickou přitažlivost, sexualitu a žádostivost. Růženín se však snaží přitáhnout k nám upřímnou lásku vycházející přímo od srdce, z našeho nitra. Je to typ lásky, která představuje spojení dvou spřízněných duší, které se hledali. Růženín je tak pomocníkem pro ty, kteří hledají láskyplný vztah a dlouhodobé partnerství.

Třetí úroveň lásky, kterou růženín “léčí” představuje naše vztahy s ostatními lidmi. Na úrovni mezilidských vztahů nám růženín pomáhá překonávat konflikty a najít si přátele. Jako kámen vnitřního míru, klidu, tolerance a uzdravování zraněných vztahů, pomáhá růženín i tam, kde se ve vzduchu vznáší bojová nálada. Růženín vás s radostí “obejme”, pokud vám po citové stránce někdo ublížil. Jednoduše vás zahrne pocitem bezvýhradné lásky, která vám pomůže překonat a zahojit stopy smutku a nedůvěry.

Díky tomu, že má růženín zklidňující a harmonizující účinky, v praktické formě ruženínového šperku nám dokáže neustále pomáhat na všech úrovních lásky současně. Zapamatujte si, že růženín můžete nosit každý den, ale bude vám i dobrým přátelům kdykoliv, když na tom budete psychicky špatně.