Sází na sportovní sázky také ženy?

Tipování obvykle chytí každého kdo si ho vyzkouší a tedy i ženy. Ten adrenalin, sledování průběžného stavu, touha po výhře a podvědomé přemýšlení nad tím, co udělat s vyhranými penězi. Ať chceme, či ne, při tipování bude vždy hrát svou roli i štěstí a náhoda. Zkušení a inteligentní tipéři to vědí, a proto když někdy smolně prohrají, neztrácejí hlavu a pokračují v rozumném sázení. Avšak ne všichni sázející tipují rozumně a mezi takové patří i sázející ženy.

Sportovní sázkové události jsou hazardní hry, při nichž výhra závisí na uhodnutí výsledku ve sportovní sázkové události nebo související okolnosti. Sportovní sázková událost je sportovní soutěž, závod, dostihy. Sázková událost může mít nejméně dva různé výsledky, na které provozovatel sázkové hry nemá žádný vliv.

Jak nejlépe sázet
Tipujte jen ty zápasy, o kterých máte přehled. V sázení je klíčové hledání informací, sledování aktualit a statistik. Tipujte jen zápasy těch lig, které máte pod drobnohledem, kterým se nejvíce věnujete. Každá sázka musí být promyšlená. Musíte přesně vědět proč tipujete tak jako tipujete.

Vybírejte zápasy, ne kurzy

Někteří tipéři mají tendenci honit vysoký kurz. Sázejí podle toho, jaký má daný zápas kurz – to je pro ně nejdůležitější. Nedělejte stejnou chybu. Snažte se nejprve si vybrat zápasy bez toho, abyste znali kurzy. Nebudete tak ovlivněni vidinou výhry a soustředíte se jen na své sportovní znalosti.

Pozor na nástrahy

Za nástrahu můžeme považovat takovou situaci, kdy se sázka jeví jako jasná, ale existují zde okolnosti, které to mohou změnit. Jde zejména o situace, kdy hraje favorit venku, když jde o pohárové utkání, když jde o nic neřešící zápas, když trenér šetří hvězdy na důležitější zápas a podobně. Vždy sledujte okolnosti.