Společenské šaty pro těhotné

Ani v požehnaném stavu těhotenství se ženy nemusí vzdávat plesů či jiných společenských událostí. Naopak! Mohou se na nich blýsknout jako nikdy předtím. Stačí si jen vybrat vhodné společenské šaty, které podtrhnou jejich krásu a křivky.

Mnoho budoucích maminek má strach, že budou ve společenských šatech vypadat trochu jako „pytel“. Tak to ale vůbec nemusí být, pokud správně zvolí jejich střih. Asi nejvhodnější jsou pro ně šaty prostřižené či stáhnuté pod prsy, volně splývající dolů. Decentní délka ke kolenům nebo ke kotníkům bude jejich postavě lichotit nejvíce.

Barevné stuhy či jiné ozdobné aplikace ve vrchní části odvedou pozornost od té spodní, stejně jako výrazný výstřih. Spousta nastávajících maminek určitě ocení elegantní šál či pléd přes ramena.

Pokud sháníte inspiraci, podívejte se na světové celebrity. S těhotnými herečkami, zpěvačkami či modelkami se v poslední době roztrhl pytel a každá z nich i přes svůj stav okouzluje svět na červeném koberci v úžasných společenských šatech. I vy proto můžete vypadat ve společnosti krásně i s vaším bříškem!